Grupa II - Biedronki (4-latki), tel. +48 71 798-69-17 wew.222

Wychowawczynie grupy III: mgr Urszula Bogusz, mgr Halina Jelińska.

Grupa „Biedronek” to wesoła gromadka czterolatków licząca 9 dziewczynek  i 16 chłopców. Jesteśmy drugi rok w przedszkolu, znamy się i lubimy  razem bawić, uczyć, poznawać siebie i środowisko.  Każda  „Biedronka” znalazła  przyjaciela,  partnera do zabawy   i   odważnie uczestniczy w życiu przedszkola. Mają ulubione kąciki zabaw. Budzą zachwyt ogromną ciekawością świata i swoją samodzielnością. Każde działanie nauczyciela pobudza ich aktywność do pracy i chęć do eksperymentowania. Naszym przedszkolakom proponujemy wiele różnorodnych form ekspresji werbalnej, ruchowej, plastycznej  i  muzycznej.

Wycieczka z okazji DNIA DZIECKA

24 maja z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka " Biedronki" wzięły udział w wycieczce na Ostrów Tumski. Pierwszym punktem programu był spektakl teatralny "Mały Ostrów Wielki Tumski".  Aktorzy Teatru na Ostrowie, przestawili legendy związane z Ostrowem Tumskim m.in.  o kluskowej bramie czy Maćku o koślawych nogach. Kolejnym punktem był spacer po Ostrowie, podczas którego mogliśmy odwiedzić miejsca wspomniane w trakcie spektaklu.

ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy "Biedronki"

na Zajęcie Otwarte pt." Mali Ogrodnicy",

które odbędzie się dnia 30.03.2017 roku tj. w czwartek o godzinie 16.00.