Grupa zerowa A

Wychowawcy grupy: mgr Rafał Stojecki, mgr Laura Wiertelak

Grupa "0"A to poważna ekipa sześciolatków 11 dziewczynek i 12 chłopców, przygotowujących się do rozpoczęcia przygody szkolnej w klasie pierwszej.

My już nie "przedszkolaki", a jeszcze nie uczniowie chętnie poznajemy co w trawie piszczy, w drzewach świergocze,
w chmurach harcuje, bo ciekawi jesteśmy świata całego.

Sukcesy naszych artystów

Dnia 10.05.2017 dzieci z grupy ,,0" wraz z wychowawcami udały się na 32 Festiwal Śpiewających Przedszkolaków do Centrum Kultury ,,Agora" we Wrocławiu. Wychowankowie grupy zerowej wykonali na festiwalu skoczną piosenkę pt. ,,Leśna dyskoteka" wraz z przygotowanym do niej układem tanecznym. Dzieci obejrzały także występy innych przedszkolaków. Dodatkową atrakcją było przedstawienie teatralne pt. ,, Czarownica".

Gratulujemy młodym artystom odwagi i talentu.

Warsztaty architektoniczne ,,Lasy w słoiku"

Dnia 25 kwietnia w grupie ,,0"A odbyły się niezwykle ciekawe warsztaty z architektami krajobrazu p. Agnieszką Pióro- mamą naszej wychowanki oraz p. Małgorzatą Chmiel.

Dzieci miały okazję obejrzeć krótki film edukacyjny a następnie z pomocą pań architektek przystąpiły do działania i stworzyły kompozycje na wzór prawdziwego lasu w słoikach. Dostały instrukcję jak dbać o swój las i zabrały słoiki do domów dokumentując wcześniej efekty pracy zdjęciami.

Zajęcia otwarte

Dnia 31 marca o godzinie 15:30 odbyły się w naszej grupie zajęcia otwarte dla rodziców. Tematem przewodnim był zawód kucharza i zadania z nim związane. Dzieci wraz z rodzicami brały aktywny udział w zabawach z chustą animacyjną, podczas których przypomniały sobie nazwy warzyw i owoców w języku angielskim. Wychowankowie grupy ,,0"A wykonali piosenki o zdrowym żywieniu i dobrych manierach. Punktem głównym spotkania było wspólne przygotowywanie zdrowych i smacznych potraw, w którcych przeważał kolor zielony.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za tak liczne przybycie na zajęcia i aktywny udział.

Zaproszenie dla rodziców

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy "zero" A na Zajęcia Otwarte,

które odbędą się 31 marca 2017 (piątek) o godzinie 15:30

w sali 142 - naszej zerówkowej.

LogoZabawy

Aby ładnie mówić i prawidłowo oddychać bawimy się przy pomocy buzi i oddechu. Powstają przy tym śmieszne dźwięki a z wody można wyczarować bąbelki.