Aktualności przedszkolne 2016/2017

Przedszkole Nr 115 we Wrocławiu

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty oraz zakończenia roku przedszkolnego

Za nami pierwsze uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty oraz zakończenia roku szkolnego. W tym tygodniu przed swoimi ukochanymi Rodzicami, zaprezentowały się dzieci z grup: "Żabek", "Jeżyków" oraz "Biedronek". Przedszkolaki przedstawiły starannie przygotowany program artystyczny, były tańce, śpiewy oraz recytacja wierszy.

"Żabki"

"Jeżyki"

"Biedronki"

Zerówka 0 "A"

Zerówka 0 "B"

Motylki

Pszczółki

16.06.2017 - dyżur Przedszkola 115

W dniu 16.06.2017 Przedszkole 115 prowadzi dyżur w godzinach

6.30-17.00.

Stołówka w ten dzień jest nieczynna.

Prosimy o zapewnienie dzieciom suchego prowiantu.

XXIII Festiwal Smoka Strachoty

10 czerwca dzieci z grup Pszczółek, Motylków, 0 A oraz 0 B wzięły udział w XXIII Festiwalu Smoka Strachoty. Dziewczynki z młodszych grup zaprezentowały się w układach gimnastycznych przygotowanych przez Panią Jolę Jerzycką. Dzieci z zerówek, przygotowane przez wychowawców, przedstawiły swoje umiejętności wokalne oraz recytatorskie.

Wrocławski Dzień Przedszkolaka

W dniu 6.06.2017 grupy "Pszczółek", 0 "A" i 0 "B" były na "Wrocławskim Dniu Przedszkolaka", imprezie zorganizowanej przez departament edukacji urzędu miejskiego. W tym roku spotkanie odbyło się w Hali Stulecia. Dzieci uczestniczyły w zawodach sportowych, pokazach Mali Wspaniali, animacjach ruchowych.

Dzień Dziecka - przedstawienie "Kopciuszek"

Z okazji Dnia Dziecka, w naszym przedszkolu odbyło się niezwykłe przestawienie. Tym razem, to nauczyciele przedszkola i zerówek zostali aktorami. Przedstawili bajkę Kopciuszek i zostali bardzo entuzjastycznie odebrani przez naszą wspaniałą, przedszkolną publiczność.