Aktualności przedszkolne 2017/2018

Przedszkole Nr 115 we Wrocławiu

Bal karnawałowy 2018

10.01.2018 r. w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Bal karnawałowy. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki. Podczas balu nie zabrakło pysznego poczęstunku, za przygotowanie którego dziękujemy Rodzicom.

Bal Karnawałowy

Drodzy Rodzice,

dnia 10.01.2018 r. (środa) w naszym przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy. Prosimy o przebranie dzieci oraz przygotowanie poczęstunku.

Spotkanie opłatkowe

21 grudnia spotkaliśmy się w holu przedszkola na spotkaniu opłatkowym. Grupa 0 "A" zaprezentowała nam przedstawienie jasełkowe, wprowadzając nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Po zaprezentowanym programie artystycznym nadszedł czas na przemówienia zaproszonych gości: ks. Leszka oraz Pana Dyrektora, po czym podzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie nawzajem serdeczne życzenia. Ten szczególny dzień był również okazją do podziękowania i pożegnania Pani Lodzi, która odeszła na emeryturę.