Grupa II - Jeżyki (3 latki)

Wychowawczynie grupy: mgr Iwona Perchel, mgr Karolina Klauze

Telefon kontaktowy: 717986917 (wewnętrzny 225)

Grupa „Jeżyki” liczy 24 dzieci w tym  6 chłopców i 18 dziewczynek. Grupa złożona jest z dzieci 3 letnich .

W roku 2016-2017 praca wychowawczo – dydaktyczna w tej grupie obejmuje  realizację treści zawartych w:

• Programie wychowania przedszkolnego „Kocham przedszkole" Mirosława Anna Pleskot, Agnieszka Staszewska-Mieszek
  • Kartach pracy dla 3-latków: „Tropiciele. Trzylatek” B. Gawrońska, E. Raczek, wydawnictwo: WSiP.
  • Rocznym planie placówki

Książki zawierają pomysły i rozwiązania metodyczne umożliwiające zdobywanie przez dziecko różnych umiejętności. Zabawy plastyczne, muzyczne i manualne wspierają wszechstronny rozwój motoryczny, intelektualny i społeczny każdego przedszkolaka. Podczas zajęć i zabaw prowadzonych przez nauczycielki dzieci kształtują różne sfery rozwojowe: społeczno-emocjonalną, ruchową, koordynację mowy, uwagę i myślenia.

ZapiszZapisz