Koło matematyczne

Dla uczniów którzy rozwijają myślenie logiczne, doskonalą szybkie liczenie oraz uczą się wykorzystywać wiedzę w praktyce. Uczniowie pogłębiają zainteresowania matematyczne poprzez zabawy, gry, ćwiczenia, łamigłówki umysłowe, krzyżówki oraz ciekawostki matematyczne, a także nietuzinkowe zadania.

Koło matematyczne skupia wszystkich uczniów wykazujących uzdolnienia i zainteresowania matematyczne.

—————————————————————————————————–

KLASY 4-6

Zajęcia prowadzone przez Panią Aleksandrę Kaźmierczak  dla klas szóstych w poniedziałki – lekcja 0 (7:10)

Zajęcia prowadzone przez Pana Pawła Gielgiera dla klas piątych i czwartych w środy - lekcja 0 (7:10)