Grupa III - Motylki (4,5-latki)

Wychowawczynie grupy IV: mgr Daria Juszczyszyn, lic. Wioletta Kotwicka

Grupa Motylków liczy 24 dzieci - 12 dziewczynek i 12 chłopców. Jesteśmy oddziałem mieszanym wiekowo od 3 do 5 lat.

W roku przedszkolnym 2016/2017 pracować będziemy w oparciu o program „Od przedszkolaka do pierwszaka. Program wychowania przedszkolnego” I. Broda, wydawnictwo: WSiP.

• Karty pracy dla 5-latków: „Tropiciele. Roczne przygotowanie przedszkolne” B. Gawrońska, E. Raczek, wydawnictwo: WSiP.
  • Karty pracy dla 4-latków: „Tropiciele. Czterolatek” B. Gawrońska, E. Raczek, wydawnictwo: WSiP.

Nasze przedszkolaki uczestniczą w wielu interesujących zabawach dydaktycznych, które wzbogacają ich pomysłowość i twórcze działanie. Motylki oprócz zabawy cenią również naukę, ich sala wyposażona jest w kąciki edukacyjne, gdzie pogłębiają swoją wiedzę. Dzieci chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu podczas zabaw w ogrodzie lub spacerując po osiedlu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------