W okresie od 2 października 2014 r. do 28 lutego 2015 r.

w naszej Szkole, zostanie przeprowadzony konkurs

Nowoczesna Edukacja Wczesnoszkolna

Szkoły, które wykonają zadania przewidziane regulaminem konkursu, otrzymają tytuły “Nowoczesna edukacja wczesnoszkolna

i dyplomy honorowe.

Regulamin konkursu:

1. Celem konkursu jest doskonalenie i usprawnienie procesu dydaktycznego oraz wszechstronny rozwój dzieci. Szkoła na początkowym etapie edukacji powinna być postrzegana jako miejsce nie tylko do nauki lecz nauki poprzez zabawę.

2. Szkoły przystępujące do konkursu przyjmą na siebie zadania, których wykonanie będzie oceniane przez jury punktowo, w skali od „1″ do „10″. Warunkiem do otrzymania tytułu i dyplomu „Nowoczesna edukacja wczesnoszkolna” jest uzyskanie co najmniej 80 punktów za 10 zadań. W skład jury wchodzą przedstawiciele organizatora konkursu.

Koordynatorki projektu:

Agnieszka Chruściel Lilla Pawlasek