Program wychowania przedszkolnego

W roku szkolnym 2017/2018 wszystkie grupy przedszkolne pracują w oparciu o program:

,,Razem w Przedszkolu” WSiP – Program wychowania przedszkolnego – wyd. roz. (aut. programu: Jolanta Andrzejewska; Jolanta Wierucka), ISBN 978-83-02-11209-6

Wykaz kart pracy dla dzieci przedszkolnych:

Karty pracy w grupach przedszkolnych:

I grupa „Żabki” – „Tropiciele – Trzylatek”, autorzy Barbara Dankiewicz, Beata Gawrońska, Iwona Jabłońska – Gabrysiak, Emilia Raczek.

II grupa „Jeżyki”- „Tropiciele- Czterolatek”, autorzy Barbara Dankiewicz, Beata Gawrońska, Iwona Jabłońska – Gabrysiak, Emilia Raczek.

III grupa „Biedronki”- „Tropiciele- Czterolatek”, autorzy Barbara Dankiewicz, Beata Gawrońska, Iwona Jabłońska – Gabrysiak, Emilia Raczek.

IV grupa „Motylki”- „Tropiciele – Pięciolatek”, autorzy Beata Gawrońska, Emilia Raczek.

V grupa „Pszczółki”- „Tropiciele- Czterolatek”, autorzy Barbara Dankiewicz, Beata Gawrońska, Iwona Jabłońska – Gabrysiak, Emilia Raczek. „Tropiciele – Pięciolatek”, autorzy Beata Gawrońska, Emilia Raczek

Karty pracy są zamówione w wydawnictwach przez placówkę.