Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 we Wrocławiu

                                    Szkoła Podstawowa Nr 53 im. Prof. Stefana Banacha

                                                                                    Przedszkole Nr 115 

 

 

STREFA GŁÓWNA
STREFA PRZEDSZKOLAKA
STREFA ŻAKA
STREFA RODZICA
POLECAMY
LICZNIK
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Zebrania_konsultacje 2016/2017

I semestr: 

 

1.

 

22 września 2016 r.

Klasy  1 - 3

Godz. 17.00

zgodnie z ustalonym przydziałem sal

Klasy  4 - 6

Godz. 18.00

zgodnie z ustalonym przydziałem sal

 

2.

 

15  grudnia 2016 r.

Klasy 1 – 3

Klasy 4 - 6

Godz. 17.00

Godz. 18.00

(Wywiadówka obowiązkowa dla rodziców uczniów zagrożonych oceną ndst.)

zgodnie z ustalonym przydziałem sal.

 

3.

 

26 stycznia 2017 r.

Klasy  1 - 3

Godz. 17.00

zgodnie z ustalonym przydziałem sal

Klasy  4 - 6

Godz. 18.00

zgodnie z ustalonym przydziałem sal

Inne spotkania w zależności od potrzeb wychowawców i rodziców

II semestr: 

 

1.

 

16 marca 2017r.

Klasy  1 - 3

Godz. 17.00

zgodnie z ustalonym przydziałem sal

Klasy  4 - 6

Godz. 18.00

zgodnie z ustalonym przydziałem sal

 

2.

 

04 maja 2017 r.

Klasy 1 – 3

Klasy 4 - 6

Godz. 17.00

Godz. 18.00

(Wywiadówka obowiązkowa dla rodziców uczniów zagrożonych oceną ndst.)

zgodnie z ustalonym przydziałem sal.

 

3.

 

08 czerwca 2017 r.

Klasy  1 - 3

Godz. 17.00

zgodnie z ustalonym przydziałem sal

Klasy  4 - 6

Godz. 18.00

zgodnie z ustalonym przydziałem sal

Inne spotkania w zależności od potrzeb wychowawców i rodziców

 

Konsultacje:

Zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej:  03 listopada 2016r.,27 kwietnia 2017r., godz.16.30 – 18.00

l.p

imię i nazwisko n-la

wychowstwo

przedmiot

sala

1.

mgr Grażyna Koterwa

Wych. kl.1a

edukacja wczesnoszkolna

115

2.

mgr Lilla Pawlasek

Wych. kl.1b

edukacja wczesnoszkolna

116

3.

mgr Elżbieta Grabska - Musiał

Wych. kl.2a

edukacja wczesnoszkolna, język angielski

110

4.

mgr Marzena Kalbarczyk

Wych. kl.2b

edukacja wczesnoszkolna

112

5.

mgr Natalia Baszak

Wych. kl.2c

edukacja wczesnoszkolna

113

6.

mgr Sylwia Iskierska

Wych. kl.2d

edukacja wczesnoszkolna

114

7.

mgr Agnieszka Chruściel

Wych. kl.3a

edukacja wczesnoszkolna

52

8.

mgr Justyna Syrnyk

Wych. kl.3b

edukacja wczesnoszkolna

53

9.

mgr Anitta Stopa

Wych. kl.3c

edukacja wczesnoszkolna

54

10.

mgr Paweł Bartoszuk

-

język angielski – ed. wczesnoszkolna

102, pokój nauczycielski

11.

mgr Agnieszka Glos

-

język angielski – ed. wczesnoszkolna

102, pokój nauczycielski

12.

mgr Katarzyna Chmielińska - Musiała

-

religia

102, pokój nauczycielski

13.

mgr Hanna Burczyk

-

logopeda

111

14.

mgr Elżbieta Kołeńska

-

pedagog

132

15.

mgr Jadwiga Kosińska

-

bibliotekarz

133

16.

mgr Agnieszka Siemianowicz

-

-

124, pokój wicedyrektora

 

Zespół nauczycieli nauczania blokowego:  03 listopada 2016r.,27 kwietnia 2017r., godz.16.30 – 18.00

l.p

imię i nazwisko n-la

wychowstwo

przedmiot

sala

1.

mgr Anna Paszkiewicz-Worhacz

Wych. kl.4a

muzyka, zaj. techniczne, plastyka

146

2.

mgr Dominik Molendziński

Wych. kl.4b

wychowanie  fizyczne

101

3.

mgr Anna Kowalczyk

Wych. kl.5a

historia, język polski

29

4.

mgr Paweł Bartoszuk

Wych. kl.5b

język angielski

30

5.

mgr Grażyna Bialik

Wych. kl 6a

język niemiecki

55

6.

mgr Małgorzata Słowińska

Wych. kl 6b

historia, język polski

145

7.

mgr Agnieszka Glos

-

język angielski

102, pokój nauczycielski

8.

lic. Paweł Gielgier

-

matematyka

102, pokój nauczycielski

9.

mgr Aleksandra Kaźmierczak

-

matematyka

102, pokój nauczycielski

10.

mgr Joanna Rusinek

-

Zajęcia komputerowe

102, pokój nauczycielski

11.

mgr Agnieszka Balcerzak

-

przyroda

102, pokój nauczycielski

12.

mgr Bartosz Szostak

-

wychowanie  fizyczne

102, pokój nauczycielski

13.

mgr Artur Skowron

-

religia

102, pokój nauczycielski

14.

mgr Marian Antosz

-

-

   pokój dyrektora

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )