Aktualności sportowe

Spis treści niniejszej strony
Podziękowania !!!

Pani Marzena Kalbarczyk oraz Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego pragną złożyć serdeczne podziękowania Panu Wojciechowi Kowalskiemu za przekazane trofea sportowe, które będziemy mogli wykorzystać nagradzając naszych uczniów za różne formy rywalizacji sportowej, promując jednocześnie aktywność fizyczną. Warto dodać, że Pan Wojciech jest multimedalistą mistrzostw Polski w biegu na orientację. Dziękujemy serdecznie za bezinteresowną pomoc.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mini Koszykówka Chłopców. Listopad 2017

W listopadzie reprezentacja chłopców naszej szkoły (rocznik 2005 i młodsi) uczestniczyła w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce. Warto dodać, że większość naszego zespołu stanowili chłopcy urodzeni w roku 2006. W rozgrywkach grupowych trafiliśmy na reprezentacje Szkół Podstawowych nr 83, 91 oraz 108. W pierwszym meczu ulegliśmy Szkole Podstawowej nr 83 w stosunku 36-6, w drugim bardzo wyrównanym pojedynku przegraliśmy niestety ze Szkołą Podstawową nr 91 wynikiem 10-9. Trzeci mecz się nie odbył gdyż reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 108 nie dojechali na zawody. Biorąc pod uwagę, że wystawiliśmy bardzo młody skład, mamy nadzieję, że zaprocentuje to w przyszłości. Szkołę reprezentowali: Dorian Morgunow, Franciszek Janeczek, Jakub Gajewski, Patryk Kotarba, Filip Konarski, Alan Sulewski, Michał Krywienko, Szymon Kobylański, Dawid Staszak, Mateusz Giezek, Szymon Jachimowicz i Filip Hrycyszyn. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt. Listopad 2017

W listopadzie reprezentacja dziewcząt naszej szkoły (rocznik 2004) uczestniczyła w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce. Ze względu na trwającą reformę zmiany dotknęły także szkolną rywalizację sportową . W tym roku roczniki 2004, czyli klasy siódme rywalizują także z reprezentacjami obecnych gimnazjów. Nasze dziewczęta trafiły do bardzo mocnej grupy z reprezentacjami: Gimnazjum 39, Gimnazjum 15 oraz Gimnazjum Don Bosco przegrywając wszystkie trzy mecze. Jednak na pewno była to cenna lekcja koszykówki. Dziewczętom dziękujemy za ambitną postawę.