W roku szkolnym 2017/2018, kadrę naszej świetlicy stanowią: nauczyciele wychowania przedszkolnego, nauczyciele nauczania początkowego, socjoterapeuta, pedagog opiekuńczo-wychowawczy. Chcąc doskonalić nasz warsztat pracy uczestniczymy w różnych dodatkowych szkoleniach, warsztatach (m.in. z pierwszej pomocy przedmedycznej czy warsztatach plastycznych). Zapewniamy dzieciom właściwe warunki do ich wszechstronnego rozwoju. W planie dnia proponujemy różnorodne aktywności: zajęcia edukacyjno-wychowawcze, ruchowe, plastyczne, psychoedukacyjne czy zajęcia czytelnicze. W ciągu dnia stałym punktem jest także zabawa swobodna (to czas, który dzieci mogą wykorzystać kreatywnie: na zabawę w grupie zabawkami, klockami, grając w gry planszowe czy rysując).  Ściśle współpracujemy z wychowawcami klas I – III.

Nasza świetlica uczestniczy także w międzyszkolnych konkursach i przeglądach. Stwarza to możliwość prezentowania umiejętności dzieci na forum, a naszym podopiecznym dostarcza nowych przeżyć i satysfakcji. Włączamy się aktywnie w życie szkoły, poprzez udział w imprezach szkolnych (kiermasze świąteczne, dni otwarte, wydarzenia wg szkolnego kalendarza), oraz wykonywanie dekoracji.

Regularnie doposażamy świetlicę w różnorodne pomoce dydaktyczne oraz zabawki. Wspieramy rodziców w procesie wychowania, pomagamy również  uczniom w odrabianiu zadań domowych i uzupełnianiu zaległości szkolnych.

ZAPRASZAMY DO ZAKŁADKI WYDARZENIA ŚWIETLICOWE GDZIE PREZENTUJEMY ZDJĘCIA Z RÓŻNORODNYCH AKTYWNOŚCI I WYDARZEŃ W NASZEJ ŚWIETLICY.

Zespół nauczycieli świetlicy

Kontakt telefoniczny z wychowawcami świetlicy

Opublikowano: 23 sierpnia 2017 r.

W godzinach pracy świetlicy  (6:30- 17:00) jest możliwy kontakt telefoniczny

z wychowawcami świetlicy pod numerem

+48 882-744-377

(71) 798-69-17 wew.203

Darowizna na rzecz świetlicy

Szanowni Rodzice/Opiekunowie

W nowym roku szkolnym przypominamy o dobrowolnej wpłacie 40 zł na rzecz świetlicy szkolnej.

Prosimy o przelew na szkolne konto bankowe nr: 79 1020 5226 0000 6002 0416 9850 (w tytule przelewu: darowizna na wydatki świetlicy szkolnej ZSP nr 11, imię i nazwisko ucznia). Pieniądze są wydatkowane na bieżące potrzeby takie jak: wodę do picia, sprzęt rekreacyjny i sportowy, materiały do plastyki, nagrody.